PREV
NEXT

Atrakcje dla Dzieci

Plac Zabaw, Trampoliny

My nie wiemy, co to nuda. A rodzice, którzy przyjeżdżają z dziećmi do naszego ośrodka, zapominają, co znaczy znudzone dziecko. Udowadniamy, że na „wakacjach z dzieckiem” da się wypocząć – ba, nawet książkę da się w ciszy przeczytać i kawę wypić… na ciepło. U nas dzieci mają tyle atrakcji, że i dorośli mogą czerpać z wakacji garściami.

Oczywiście nie mogło tu zabraknąć ogromnego placu zabaw – przecież to podstawa udanego dzieciństwa! Dzieci spędzają tu z przyjemnością każdą wolną minutę. Na Twoje pociechy czekają świetne zjeżdżalnie, mostki linowe i ścianki wspinaczkowe, a także huśtawki, tablice kredowe do malowania, drabinki, bujaki i piaskownica, a jakby tego było mało do dyspozycji mamy też trampoliny! Tu wesoła zabawa na świeżym powietrzu może trwać od rana do wieczora, a zawiązywane przyjaźnie utrzymują się nawet po powrocie do domu!

Animacje dla Dzieci
5 razy w tygodniu

Potrzebujesz chwili dla siebie, by wyskoczyć na miasto na zakupy lub poopalać się na leżaczku? Spokojnie, w naszym ośrodku zapewniamy maluchom niesamowite animacje.

W sezonie 5 razy w tygodniu nasi animatorzy sypią z rękawa kreatywnymi pomysłami na spędzanie wolnego czasu. Zapewniamy animacje aż 6 godzin dziennie o różnych porach – dzieci je uwielbiają!

Sala Zabaw w Autobusie

A co, jeśli będzie padać deszcz? Pogodę nad morzem ciężko przewidzieć – to fakt, ale my jesteśmy przygotowani też na niepogodę. Kto powiedział, że wtedy nie można się świetnie bawić? Mamy przecież salę zabaw! Na ucho możemy Ci szepnąć, że nie jest to typowa budka z kolorowankami – nasza sala zabaw znajduje się w prawdziwym autobusie!

Mamy ciekawe gry planszowe, sprzęt do malowania, a nawet Xboxa z kinectem! Kto by tam się deszczem przejmował?

TOP